هایفو تراپی زعفرانیه

در مرکز زیبایی قاصدک زیر نظز پزشک متخصص

هایفوتراپی زعفرانیه

هایفو تراپی چیست چه فوایدی دارد و چه ضرری میتواند داشته باشد

هایفو تراپی چیست

اینکه هایفو تراپی چیست و چه دستگاهی است ممکن است مهم باشد ولی به اندازه نتیجه ای که

هیافوتراپی بدون انجام جراحی لیفت صورت، آثار پیری را از بین ببرید. کیسه‌ای شدن پوست اطراف پلک‌ها باعث می‌شود چشمانتان خسته به نظر رسیده و چانه و گردنتان فرم طبیعی‌شان را از دست بدهند. در روش غیرجراحی لیفت صورت و گردن، امواج اولتراسوند متمرکز پرشدت (هایفو تراپی) پوست را بالا برده و سفت می‌کنند.

چگونگی عملکرد هایفو تراپی

ناحیه‌هایی که معمولاً با هایفوتراپی پوست صورت درمان می‌شوند عبارتند از:
•    ابروها و پیشانی
•    چانه
•    گردن (گردن بوقلمونی)
•    شکم
•    ترک‌های پوستی

اولترا یا اولتراپی یکی از محبوب‌ترین و تکامل‌یافته‌ترین سیستم‌های موجود است. انرژی غیرتهاجمی اولتراسوند سطوح پایینی از گرما را در منطقه‌ای از پوست که هدف قرار گرفته است ایجاد می‌کند. این باعث تحریک سلول‌ها جهت تولید کلاژن و جوانسازی بافت می‌شود. هایفو تراپی، تنها با یک بار درمان، باعث می‌شود که پوست بالغ دوباره مانند یک پوست جوان به شدت فعالیت کند. به همین خاطر جوانسازی پوست با هایفو بسیار مورد توجه افراد قرار گرفته است. با تقبل هزینه هایفوتراپی چند ماه بعد از درمان پوستی صاف‌تر، محکم‌تر و روشن‌تر خواهید داشت.

بعد از درمان، چشمانتان بازتر به نظر می‌رسند، ابروهایتان بالاتر می‌روند، و خطوط ظریف چهره و حفره‌های سطح پوستتان کمتر می‌شوند. همچنین، پوستتان به خاطر بازیابی خاصیت‌ ارتجاعی‌اش نرم‌تر و انعطاف‌پذیرتر می‌شود. اگر فکر می‌کنید هنوز به جراحی نیاز پیدا نکرده‌اید، یا از جراحی بیزارید، می‌توانید با هایفوتراپی به صورت طبیعی لیفت گردن و صورت را انجام دهید.

•    محو شدن زاویه فکی
•    افتادگی پوست ، خصوصاً در اطراف دهان
•    پوست کیسه‌ای پلک‌ها
•    چین‌های شل دور گردن
•    پوست نازک و چروک
•    چروک‌ها و خطوط ظریف
•    خشکی و قرمزی جزئی
•    یکنواخت نبودن رنگ یا بافت پوست
•    حفره‌های بزرگ

ویژگی‌های منحصر به فرد هایفوتراپی


هایفوتراپی پوست تنها روش درمانی غیرتهاجمی است که می‌تواند بدون نیاز به برش یا به جا گذاشتن تأثیر منفی بر سطح پوست، ساختار زیر پوست، که در جراحی‌های زیبایی بر روی آن کار می‌شود، را هدف قرار دهد. همچنین، این روش جوانسازی پوست تنها روشی است که از تصویربرداری اولتراسوند استفاده می‌کند که این به ما امکان می‌دهد لایه‌هایی از بافت که در طول درمان هدف قرار می‌دهیم را بینیم و مطمئن شویم انرژی دقیقاً به همان جایی فرستاده می‌شود که بیشترین تأثیر را داشته باشد. عوارض هایفوتراپی قابل رفع و موقتی هستند.

 هایفوتراپی چگونه بدن را برای ساخت کلاژن تحریک می‌کند؟


کلاژن یک پروتئین طبیعی است که با محکم و انعطاف‌پذیر کردن پوست آن را جوان نگه می‌دارد. با بالا رفت سن، پوست به دلیل کمبود کلاژن خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و دیگر نمی‌تواند در مقابل نیروی جاذبه که آن را به طرف پایین می‌کشد مقاومت کند. به همین جهت، با استفاده از روش هایفوتراپی یک فرایند ترمیمی سریع جهت تولید کلاژن تازه آغاز می‌شود.

آیا هایفوتراپی یک عمل جراحی است؟


خیر. روش هایفوتراپی ، برخلاف لیفت صورت، یک عمل غیرتهاجمی است که پوست و لایه‌های پشتیبان زیر آن را هدف قرار داده و مستلزم بریدن یا به جا گذاشتن تأثیر منفی بر سطح پوست نیست.

آیا می‌توان از هایفوتراپی به جای لیفت صورت استفاده کرد؟


این روش اگر چه جایگزین جراحی نیست، اما تقبل هزینه هایفوتراپی برای کسانی که برای لیفت صورت آماده نیستند یا آن‌هایی که به دنبال طولانی‌تر کردن تأثیرات عمل‌های زیبایی هستند گزینه مناسبی است.

هایفوتراپی

آیا هایفوتراپی بی‌خطر است؟


این روش بعد از اثبات بی‌خطر بودنش در مطالعات بالینی، مورد تأیید قرار گرفته است؛ همچنین ده‌ها هزار مورد از آن در سراسر جهان بدون هیچ خطری انجام شده است. به علاوه، انرژی اولتراسوند بیش از 50 سال در حوزه پزشکی مورد استفاده قرار گرفته و سوابق موفقیت آمیزی در این حوزه داشته است.

آیا این روش به استراحت بعد از عمل نیاز دارد؟


هایفوتراپی یک عمل کاملاً غیرتهاجمی بوده و به همین دلیل به هیچ‌گونه استراحتی نیاز نیست. شما می‌توانید مستقیماً بعد از عمل به فعالیت‌های عادی‌تان برگردید، و به هیچ‌گونه اقدام یا مراقبت به‌خصوصی هم نیاز نخواهید داشت.

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟


هایفوتراپی برای کسانی مناسب است که پوستشان تا حدی شل شده که دیگر استحکام سابق را ندارد. برای مثال، غالباً پایین آمدن خطر ابرو یا کیسه‌ای شدن پوست اطراف پلک‌ها، اولین نشانه‌های پیر شدن پوست هستند. عموماً، این روش برای آن‌هایی که دهه سوم عمرشان را سپری می‌کنند و افراد مسن‌تری که پوستشان در حد نسبتاً کم تا متوسطی شل شده است مناسب می‌باشد.

هرچند که نمی‌توان از هایفوتراپی به جای یک عمل جراحی لیفت صورت استفاده کرد، اما افراد بسیاری هستند که از نظر روانی، مالی یا امکانات برای جراحی آمادگی ندارند و تنها خواستار یک لیفتینگ صورت جزئی هستند. این روش، همچنین، برای افرادی که می‌خواهند کوچکترین نقایص چهره‌شان را به سرعت رفع کنند و آن‌هایی که به دنبال طولانی‌تر کردن تأثیرات عمل‌های زیبایی هستند نیز مناسب است.

هایفوتراپی مشکل کدام ناحیه‌ها را برطرف می‌کند؟ چه نتایجی به‌ دست می‌آید؟


هایفوتراپی مشکل پوست‌هایی که در حد نسبتاً کم تا متوسطی شل یا کیسه‌ای شده‌اند را برطرف می‌کند. این روش با ترمیم و بازسازی پوست از داخل، ابروها را بالا می‌برد که این باعث کاهش پوست اضافی روی پلک‌ها، بازتر شدن چشم‌ها، و شاداب‌تر شدن ظاهر چهره می‌شود. به علاوه، از این روش برای درمان تمام صورت، گردن، سینه، بازوها، شکم، داخل ران‌ها و زانوها نیز استفاده می‌شود.

چند وقت بعد می‌توانم نتایج را ببینم؟


در ابتدا، بیمار تأثیرات جزئی درمان را مشاهده خواهد کرد، اما جایگزین شدن کلاژن خسته با کلاژن جدید و انعطاف‌پذیرتر و مشاهده نتیجه نهایی 2 تا 3 ماه زمان می‌خواهد. با تداوم این فرایندِ تولید کلاژن، بهبود ظاهر چهره می‌تواند تا 6 ماه بعد از عمل هم ادامه پیدا کند.

هایفوتراپی زعفرانیه

نتایج درمان چقدر دوام دارند؟


بیمارانی که با هایفوتراپی درمان می‌شوند یک سال بعد از درمان هم همچنان کلاژن تازه و جوان خواهند داشت و بسته به وضعیت پوستشان وجود این کلاژن‌ها تا سال بعدی هم می‌تواند ادامه داشته باشد. با انجام درمان‌های تکمیلی (روتوش) می‌توان نشانه‌های فرایند پیری، که نحوه بروزشان در هر شخص متفاوت است، به سرعت از بین برد.

آیا به بیش از یک بار درمان نیاز خواهم داشت؟


اکثر بیماران تنها به یک بار درمان نیاز دارند؛ اما بعضی اشخاص با بیش از یک بار درمان به نتیجه بهتری می‌رسند (که این به میزان شل بودن پوست و پاسخ بدن این اشخاص به اولتراسوند و فرایند کلاژن‌سازی بستگی دارد).

آیا هایفوتراپی درد دارد؟


ممکن است در حین انتقال انرژی اولتراسوند کمی ناراحتی احساس شود، که البته احساس کردن یا نکردن آن به آستانه راحتی  بیمار بستگی دارد. به هر حال، این وضعیت موقتی بوده و در عین حال نشانه مثبتی هم هست، چرا که نشان می‌دهد فرایند تولید آغاز شده است.

درمانگر پیش از درمان با شما مشورت می‌کند تا تجربه‌تان از درمان تا حد ممکن خوشایند باشد. عموماً بیماران در زمان ترک مطب احساس راحتی داشته و از بابت نتایجی که قرار است به دست بیاید هیجان‌زده‌اند.

آیا این روش عوارضی دارد؟


ممکن است تا حدود یک ساعت بعد از هایفوتراپی کمی قرمزی وجود داشته باشد، و همچنین ممکن است درصد کمی از بیماران دچار کمی تورم، مورمور شدن یا حساسیت به لمس شوند که البته این عوارض شدتی نداشته و موقتی هستند. در بسیاری از موارد بیمار یک درد عضلانی مانند درد بعد از تمرینات ورزشی را احساس می‌کنند که این مشکل نیز به سرعت و خودبه‌خود رفع می‌شود.

منبع:cosmeti

هایفو تراپی | HIFU | دکتر عباس خیرخواه | جراح و متخصص …

1) مزیت لیفت با روش هایفوتراپی نسبت به سایر روش ها چیست؟ در هایفو تراپی لیفت بدون نیاز به جراحی است و از امواج اولتراسوند ( بجای تیغ جراحی ) استفاده می شود. فرد پس از انجام هایفو می تواند بلافاصله در محیط کار حاضر شود زیرا نیاز به نقاهت ندارد و حداقل درد و حداکثر اثر بخشی را دارد.

هایفوتراپی زعفرانیه هه | متخصص پوست ،مو،زیبایی

دکتر عباس خیرخواه، جراح هایفو تراپی زعفرانیه  و متخصص پوست، مو، لیزرو زیبایی. ارائه خدمات تخصصی هایفوتراپی HIFU، لیفتینگ با نخ، لیزر موهای زائد، کاشت مو، هایفو تراپی زعفرانیه  بوتاکس. هایفوتراپی زعفرانیه

هایفو HIFU تراپی چیست؟ هایفو تراپی زعفرانیه

هایفو (HIFU ) چیست ؟ هایفو تراپی زعفرانیه  جدیدترین تکنولوژی لیفت صورت و گردن (بدون جراحی) ارائه شده در بهترین مرکز هایفو است. که فقط در یک جلسه (یک ساعته) راحت و (بدون درد و عارضه) انجام میشود و بلافاصله شخص می تواند به سر کار روزانه خود برگردد. هایفو تراپی زعفرانیه  هایفوتراپی روشی بدون خطر ( کاملاً ایمن ) و مورد تایید FDA آمریکا است. هایفوتراپی زعفرانیه

سوالات رایج در خصوص هایفو تراپی – کلینیک پوست و مو ، …

سوالات رایج در خصوص هایفو تراپی. مدت زمان هر جلسه چقدر است ؟ هایفو تراپی زعفرانیه  بسته به ناحیه ای هایفوتراپی انجام میشود بین 30 تا 60 دقیقه می باشد . این روش کاملا راحت وبدون درد است و حتى حين انجام هایفوتراپی بیمار در حالت نشسته قرار می گیرد. آیا هایفوتراپی برای پوست تیره هم قابل انجام است ؟ بله خوشبختانه هر تیپ پوستی می تواند ازروش …

هایفو Hifu Theraphy – کلینیک پوست و مو

۱۰ مهر ۱۳۹۵ – هایفو تراپی. هایفو تراپی در واقع جدید ترین روش برای جوانسازی و از بین بردن چین و چروک صورت می باشد که می تواند تاثیرات به سزایی را در جوانی و شادابی پوست ایجاد کند . هایفوتراپی که نام دیگر آن اولتراپی یا اولترا می باشد ، به عنوان روشی موثر و کم زمان برای جوانسازی ارائه گردیده است ، این روش زیبایی …

هایفو تراپی لیفت بدون نیاز به جراحی – مجله پزشکی دکتر …

۴ مرداد ۱۳۹۶ – هایفوتراپی روشی بدون خطر (کاملاً ایمن) و مورد تایید FDA آمریکا است. … تک جلسه بودن درمان هایفو با فواصل حداقل 9-12 ماهه ، سریع الاثر بودن و بازگشت به کار سریع هایفوتراپی از ویژگی های منحصر بفرد آن می باشد. … آدرس: زعفرانيه، خیابان مقدس اردبیلی، بين كيهان و پسيان، پلاك٣١، ساختمان ايكياس، واحد١٣. هایفوتراپی زعفرانیه

هایفوتراپی زعفرانیه  سه بعدی برای جوانسازی پوست –  هایفوتراپی زعفرانیه برترینها

دستگاه هایفو سه بعدی برای جوانسازی و کشیدن پوست صورت و گردن استفاده می شود و این کارفقط در یک جلسه انجام می شود. در این مقاله درباره انجام هایفوتراپی خواهید خواند. 1) مزیت لیفت با روش هایفوتراپی سه بعدی نسبت به سایر روش ها چیست؟ در هایفو تراپی سه بعدی لیفت بدون نیاز به جراحی است و از امواج اولتراساند استفاده می …

هایفوتراپی یا درمان با دستگاه (High-intensity focused …

۱ آذر ۱۳۹۵ – هایفوتراپی یا د هایفو تراپی زعفرانیه رمان با دستگاه (High-intensity focused ultrasound (HIFU. درمانی شگفت انگیز برای برگرداندن پوست اشخاص مسن به زمان جوانی ، بدون عمل جراحی lifting است. افتادگی پوست چشم ، آنها را بی حالت و خسته می کند. این درمان به راحتی و بدون جراحی خطوط پوست صورت و هایفو تراپی زعفرانیه گردنتان را از بین برده و پوست را بالا …

هایفو تراپی زعفرانیه

۹ آبان ۱۳۹۴ – روش های درمانی متعددی تاکنون جهت رفع چین وچروک وشل شدگی پوست مورد استفاده پزشکان قرارگرفته است که از موثرترین آنها جراحی لیفتینگ صورت را میتوان نام برد. ر تکنولوژی بسیار جدیدی به نام هایفو تراپی HIFU که در این مقاله معرفی می گردد نتیجه ی مطلوب با کمترین عارضه و درد و در کمترین زمان ممکن حاصل …

هایفوتراپی | درمان هایفو تراپی زعفرانیه  افتادگی پوست و جوانسازی – کلینیک آریا

۲۱ آذر هایفو تراپی زعفرانیه – امواج پر توان مافوق صوت متمرکز یا هایفوتراپی (HIFH) برای لیفت و سفت کردن پوست صورت و گردن بدون نیاز به عمل جراح هایفو تراپی زعفرانیه ی استفاده می شود. از زمان معرفی در سال 2012،  هایفوتراپی زعفرانیه استفاده از این روش درمانی به سرعت گسترش پیدا کرد و هم اکنون متخصصان در سراسر جهان از دستگاه های پیشرفته هایفو تراپی برای  هایفو تراپی زعفرانیه بیماران خود …

مرکز زیبایی شمال تهران


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *